Pronájem prostoru

Naše prostory se nachází v nově zrekonstruovaném industriálním Vinohradském Pavilonu a nabízí prosvětlené a vzdušné prostředí pro jakoukoli společenskou akci. Uspořádejte si u nás event, focení, firemní akci nebo filmovou produkci. Součastí naší nabídky je AV technika i kompletní catering.


Catering

Uspokojíme chuťové buňky Vaše i Vašich hostů. Neobyčejný catering akci osvěží a stane se nejen požitkem, ale i zážitkem. S vášní pro kreativitu a tvorbu jsme schopni zajistit kompletní catering na klíč a připravit veškeré gastronomické a kulinářské pokrmy a koktejly. Objednat si u nás také můžete snídani, občerstvení na coffee break, brunch nebo oběd.


Program

Program sestavíme podle Vašich požadavků a potřeb. Ve spolupráci s Barlife Akademií Vás provedeme světem alkoholických destilátů. Seznámíme Vás s koktejly napříč všemi bázemi, prozradíme historické zajímavosti i tajemství jejich výroby. ​Poznejte, degustujte nebo si namíchejte vlastní drink.  Kurzem Vás provedou špičkoví lektoři z nejlepších pražských barů. Prožijte nezapomenutelný firemní teambulding za barem.   Víc informací.